Julge hundi rind on haavleid täis…..märts 11, 2017

Ironman Uus-Meremaa on erliline võistlus. Eelmine aasta hääletati ta parimaks Ironmaniks kogu maailmas. Taupo on väikelinn, kus elab u 20 000 inimest (turismi kõrghooajal kuni 60 000). Võistluse ajaks võetakse ennast kokku ja korraldatakse selline võislus, et vähe pole. Näiteks suudetakse kokku saada pea 2000 vabatahtliku. Raske on end sellisest üritusest mitte puudutada lasta. Loomulikult on minu jaoks see side tugevam. Minu ainuke Ironmani võit. Nii nagu ma olen juba öelnud, et kui see isegi jääb ainukeseks, on see minu jaoks eriline.

Võistluseelsetel päevadel üllatas mind, kuidas nii kohalik kui rahvusvaheline meedia unustas Cameroni kõrval rääkida ka teistest sportlastest, eriti Marinost.  (veel …)

Taupo vol 4veebruar 27, 2017

Kuna see on 20. aasta triatlonis ja olen varemgi selliseid blogipostitusi kirjutanud, siis tahes tahtmata tekib mõte, et need on suuresti ebahuvitavad. Otsustasin ennast siiski kokku võtta ja vähemalt paari reaga kirja panna, kuidas minu ettevalmistus läinud on.

(veel …)

Parem hilja kui üldse mitte……november 28, 2016

_mg_6127-2

Kätte on jõudmas detsembri kuu ja päevikusse on sissekanne tegemata. Kirjutasin Hawaii Ironmani emotsioonid üles juba kaks päeva peale võistlust. Kuna ma ei suutnud kuidagi üles laadida sõprade tehtud pilte, siis jäi kohene postitamine ära ja asi lükkus edasi. Ja veelkord edasi. Nüüd, kus ma sooviksin kirjutada juba järgmise hooaja plaanidest, tuleb mul see vana võlg ka kaarida. Seega, keda võistlusraport huvitab, siis siit see tuleb… (veel …)

Toetajad / supporters

  • Partnerid / partners