Kodumajutused…..november 18, 2015

Ma olen juba aastaid mööda maailma reisinud. Aga ikka ei ole käinud ma Giza püramiidide juures, Sixtuse kabelis või Uus-Meremaa lõuna saarel. Sporti tehes ei jää alati aega tursimiks. Triatlon on andnud mulle hoopis teised võimalused. Kodumajutused. Olen näinud lähedalt, mismoodi elavad inimesed siin ja sealpool suurt lompi, idas ja läänes, põhjas ja lõunas. Täna tunnen ma, et see on andnud mulle meeletult. Postitan siin nüüd mõne huvitavama kodumajutuse, kes minu teele on sattunud. Mitte kõik, sest seda ei jäksaks keegi läbi lugeda.  (veel …)

Kona eelvaade 2015.a.oktoober 6, 2015

IMG_1171

Kuna sellel aastal ei ole mul võimalust rääkida kaasa Hawaii Ironmani stardis siis lohutan ennast selle blogipostitusega olles teel USA-sse. Lähen treenima ja võistlema. Nagu eelnevatest postitustes olen juba maininud on plaanis 70.3 Miami ja Ironman Arizona. Need võistlused on minu Kona, minu Hawaii. Aga see selleks. Et Teil oleks natukene huvitavam Hawaii Ironmani ülekannet vaadata siis võtan selle võistluse lahti nii nagu mina seda näen. Kõigepealt rahvusvaheliselt ja siis ka eestlaste poole pealt. On ju sellel aastal stardis rekordiliselt palju Maarjamaa mehepoegi ja üks Eestis valmistatud aga Austriaaliat esindav neiu.  (veel …)

Tahte ja mõistuse ebakõlaseptember 16, 2015

11719838_10200915697812862_1584339572_n

Mida kirjutada päevikusse totaalse ebaõnnestumise korral? Parem oleks teha seda, mida ma tavaliselt halva tulemuse korral teen. Vaikin ja olen rahulikult omaette. (veel …)

Toetajad / supporters

  • Partnerid / partners