The Inevitable defeat of Mister&Pete*märts 14, 2014

Võit!

Võit!

Tere. Minu nimi on Marko Albert ja ma olen 2014.a. Uus-Meremaa Ironmani võitja. Asi tundub minu jaoks sürreaalne, et ma pean selle paberile panema/ekraanile kuvama, et ma seda usuksin.

Viimane nädal on läinud hullumeelselt kiiresti ja varem kahjuks ei jõudnud mõtete kirja panemist alustada.

Alustame siis algusest. Ka enne seda võistlust tundsin ennast suht tavaliselt, st siis ebakindlalt. Tavalises treeningrutiinis on palju head. Olles pidevas väsimusseisundis hoolitsen ma tavaliselt peamiselt just selle eest, et ühest päevast teise jõuaksin. Võistluseelsel ajal rebitakse see kattev tekk ära ja siis tunned ennast alati nagu oleksid alasti. Treenerid, massöörid ja mehaanikud on oma panuse andnud ja nüüd on kõik sportlase enda õlul, tuleb sellest maksimum võtta! Sellega toimetulemiseks läheb tavaliselt vaja midagi või kedagi. Seekord kasutasin siis USA komöödiasarja vaatamist.

(more…)


Enne tormi…veebruar 27, 2014

Eelmine kord lubasin, et uus blogi sissekanne saab olema positiivsem.

Esimese asjana tahaksin tutvustada oma väikses aga suurepärases toetajateringis Nelja Energia AS-i.

Nelja Energia tegevusaladeks on taastuvenergeetika arendamine ja elektritootmise korraldamine. Nelja tähendab fokuseeritust neljale taastuvenergia allikale – tuul, vesi, biomass ja päike. Lisaks tegeleme aladega, mis täiendavad taastuvenergeetikat, nt vesinik, gaas jne.(4energia.ee)IMG_0705

(more…)


East London vol 2veebruar 4, 2014

Närve rahustaval jalutuskäigul tehtud foto

Selle aasta talvise ettevalmistuse teen Lanzarotel. Sain üsna soodsa pakkumise Active Sands Beach nimeliselt hotellilt ning seadsin koos perega sammud siiapoole. Seda juba enne Jõulupühi. Lanzarote pakub treenimiseks pea ideaalseid tingimusi. Eriti rattaks, sest olemas on nii siledat kui mägist. Hotellil on oma 25m väliujula, mille ainukeseks miinuseks on vee jahedus tuulistel päevadel. Ilm on heitlik nagu talvel ikka ning viimase kolme nädala jooksul olen tihti tulnud rattalt märja ja mudasena. Asi, mida ma ennem seda aastat siin saartel kohanud ei ole. Terve saar on roheline ja kohalikel kitsekarjadel on söömist rohkem kui rubla eest. Pidu!  (more…)


Toetajad / supporters

  • Partnerid / partners