Head ja veadmärts 28, 2015

Foto Jimmy Johnsen

Nüüd olen saanud siis järjekordsed vitsad kätte. Igaks juhuks ei kirjutanud oma blogi kohe peale võistlust, sest see oleks sisaldanud liiga palju ebasündsaid sõnu. Nüüd tagasi Eestis olles on kohalik kliima mu kuumi Austriaalia tundeid maha jahutanud ning perspektiiv on natukene parem. (more…)

Väike ülevaade sellest, mis toimunudmärts 7, 2015

IMG_1592

2 nädalat on jäänud hooaja esimese suurema stardini – IM Melbourne. Peale Geelongist naasmist suutsin 2,5 nädalat korralikult treenida ja siis käis pauk. Kõigepealt treenimisest ja siis paugust. Mahulises mõttes ei ole ma uusi kõrgusi vallutamas ning 36. aasta vanusena ma ilmselgelt ei peagi seda tegema. Treener Jüri Käeni monitoorimisel olen ennast treeningutel natukene rohkem pigistanud. (more…)

Geelongis tagasi!veebruar 12, 2015

imageAvasin oma 2015.a. hooaja Geelongis 70.3 Austraalia MV osalemisega. 5. koht finishis polnud paha ning järgnevalt proovin selles siis mõne sõnaga kokku võtta.

Austraaliasse reis osutus päris raskeks katsumuseks. Perega reisida ei ole lihtne, 4,5aastane Evamaria saab juba asjadest aru ning oskab enam vähem ka käituda kuid 1,5 aastasele Markusele ei tee veel suuremalt jaolt midagi selgeks. Õnneks oli abikaasa ja minu jaoks raske vaid viimane 8h, täispikk “Air Asia triatlon”. Kumbki laps ei maganud ning nende teenindamine võttis kogu energia. Ikka 10min multikat, 10min raamatuid, 10min niisama siblimist, 5min maas püherdamist ning 5min kerget kisa. Ja niimoodi edasi… (more…)

Toetajad / supporters

  • Partnerid / partners