Geelongis tagasi!veebruar 12, 2015

imageAvasin oma 2015.a. hooaja Geelongis 70.3 Austraalia MV osalemisega. 5. koht finishis polnud paha ning järgnevalt proovin selles siis mõne sõnaga kokku võtta.

Austraaliasse reis osutus päris raskeks katsumuseks. Perega reisida ei ole lihtne, 4,5aastane Evamaria saab juba asjadest aru ning oskab enam vähem ka käituda kuid 1,5 aastasele Markusele ei tee veel suuremalt jaolt midagi selgeks. Õnneks oli abikaasa ja minu jaoks raske vaid viimane 8h, täispikk “Air Asia triatlon”. Kumbki laps ei maganud ning nende teenindamine võttis kogu energia. Ikka 10min multikat, 10min raamatuid, 10min niisama siblimist, 5min maas püherdamist ning 5min kerget kisa. Ja niimoodi edasi… (more…)


2014 aasta kokkuvõtedetsember 10, 2014

2014 aasta kokkuvõte

Võtaksin selle aasta kokku läbi elatud tunnetena. Nendega, mis on mul kõige rohkem meelde jäänud.

Võidurõõm.

Võit!

Võit!

1. märtsil, kui ma pööran Uus-Meremaa Ironmani finishisirgele. Kui ma täitsin võistlusele ülesandmise ankeeti siis küsiti seal, millise muusika saatel sooviks ma lõpetada. Kirjutasin ilma midagi mõtlemata, et miks mitte Tina Turneri “Simply the best”. Laul, mis õigel ajal ja õiges kohas lõi mu hinge segamini. Püüdlesin selle päeva, selle hetke, poole aastaid ja nüüd oli see käes. Täiuslikum, kui ma unes oleksin osanud ette näha. Kui ma oma abikaasaga 12h hiljem Skypes rääkisin, siis küsis ta minult, et kas see oli sinu elu kõige parem päev. Vastasin mõtlikult, et noh, ma ei tea. Tema aga ütles, et kuule kui meie poeg aasta tagasi sündis siis sa küll ei hüpanud rõõmust lakke ning ei nutnud. Selline rõõm on väga suureks motivaatoriks edasiste eesmärkide seadmisel, kuid olen kindel, et nii palju kui ma ka ei üritaks esmakordset suurvõidu rõõmutunnet ei teki.  (more…)


Ettevalmistusega täppi, teostusega puusseoktoober 21, 2014

IMG_3110

Selle maagilise võistluse juures ei saa ma kuidagi kõike täiuslikuks. Ja seda ühte täiuslikku starti Kailiua-Konas ma taga ajan. Mind ei huvita koht, mind huvitab tulemus ja eneseteostus. See eesmärk tundub samasugune nagu üritaks Waikoloa lähedal laavaväljal elavaid kitsi püüda. Kaugelt vaadates poleks nagu probleemi neid habemega elukaid kinni püüda, aga mööda konarlikku laavat ronima hakates muutub eesmärk korraga väga raskesti kättesaadavaks. Ning kui ette ei vaata, müksab see must sarviline tüüp mind hoopis tagumikku. Esimene aasta läksin peale täiesti külmalt ning võistlus õnnestus hästi. Teine aasta tegin nii kõva ettevalmistuse, et võistluseks ei jäänud enam midagi. Kolmas aasta võtsin oma füüsilisest seisust maksimumi. Neljas aasta…… (more…)


Toetajad / supporters

  • Partnerid / partners