Kui minna üle enda piiri…juuni 30, 2014

Kui tugev vaim murrab keha……ilmselt peaks sellega vist juba harjuma kuna vanust on juba 35 täis tiksunud.

8.12.57, see oli mu eile lõpetatud Ironman Austria lõpuaeg. Andsin endale öö rahunemiseks ning nüüd kirjutan, et mis siis toimus. (more…)


Jaanipäevaksjuuni 23, 2014

Foto: Kert Olle

Foto: Kert Olle

Kuidas saada minema vihmasest Eestist? Väga lihtne, tuleb ennast nädal enne Austria IM-i ära lennata, et jõuda vihmasesse Austriasse.

Viimasest sissekandest on pikk pikk aeg möödas, kuid vahepeal ei ole samas suurt midagi toimunud. Olen ennast läbi närinud ennast järjekordsest Ironmani 12 nädalasest ettevalmistusest ning alustan viimase lihvi andmist homme (teisipäeval) Klagenfurtis. (more…)


Uue hooga vana asja edasi….mai 13, 2014

Foto: Mallor Malmre/Scanpix

Foto: Mallor Malmre/Scanpix

Suvine võistlushooaeg on kiirelt lähenemas ning olen oma suvised plaanid paika pannud. Järgmiseks stardiks on Ironman Austria Klagenfurtis, 29. juunil. Otsustasin Klagenfurti tagasi minna, kuna esimesest korrast 2011.a. on jäänud väga head mälestused. Nüüd on stardipäevani jäänud veel vaid 7,5 nädalat ning treeningud on täies hoos. Lühidalt siis ka nendest asjadest, mida ma peale Uus-Meremaa Ironmani ette võtsin. Peale 1,5 nädalast kodus olemist võtsin jalge alla tee Torremolinossesse, kus toimus iga- aastane 21CC treeninglaager. Õnnetuseks suutis vanem laps enne reisi mulle lasteaiast väikse puusliku tuua ning reisisin Hispaaniasse parasjagu tõbisena. (more…)


Toetajad / supporters

  • Partnerid / partners