5 nädalat tagasi…..July 9, 2013

5 nädalat tagasi
IM Pescara ettevalmistus ja IM Austria ettevalmistus oli sujunud üsna kobedalt. Viimastel päevadel tehtud treeningud olid juba treeningute moodi ja enesekindlus oli olemas.

Pescara 70.3, no mida kirjutada võistluse kohta, kui enne starti oli suht selge, mis saama hakkab. Reisil Pescarasse suutsin üles korjata mingi viiruse. Võistluseelsel päeval tundsin, kuidas asi mind natukene painama hakkas ja võistluseelseks ööks oli nina kinni ja kurk kähe. Seega eksisin spordi kõige tähtsama reegli vastu: ei jõudnud starti tervena. Mis edasi sai, on juba halbade mälestustega minevik. Kui ujumast välja tulin, küll esimesena, oli tunda, et seis on kehva. Minust joosti esimeses vahetusalas mööda, mis ei ole kunagi hea märk. Rattas olid jalad nagu alt ära lõigatud ning jooksule jõudes oli sisemiselt nii kehva, et sain teha ainult seasörki. Õnneks sain KPR rankingusse 390 lisapunkti. Lootus IM Austriaks terve ja stardis olla oli tugev.
4 nädalat tagasi
Jõusin koju, enesetunne ei olnudki kõige kehvem. Nohu, köha jms küll painasid esimestel päevadel, kuid see ei takistanud ennast natukene liigutamast. Nädala keskel läksid asjad hulluks. Mitmeks päevaks tuli külla kuni 38,5 kraadine palavik ja kehv enesetunne naelutas mind voodi külge. Nädala lõpus hakkas Austrias võistlemise võimalus sulama nagu jäätis kuumal suvepäeval.
3. nädalat tagasi
Esmaspäeval läksin lõpuks arsti juurde. Sain riielda. Kops mängis kuulates sellist muusikat, mida ainult üks vana ja väsinud leierkast suudab. Kaasa antibiootikumid, pandi kupud ja saadeti koju tagasi. Kolmapäevaks oli juba parem. Laupäeval sõitsin 3h ratast ja jooksin 1h15min.
2. nädalat tagasi
Hakkasin vaikselt ennast liigutama. Treeningud ei olnud kõige mugavamad, kuid sain nedega hakkama. Siia ei olegi midagi lisada. Iga päev võtsin trennid ette ja tegin ära. Panin ennast kirja Ironman Switzerlandi, sest kui tahan sellel aastal Hawaii Ironmanile kvalifitseeruda siis pean veel u 900 KPR punkti teenima (kuni 9 koht IM Zurichil).
1. nädal tagasi
Trennid muutuvad jälle natukene paremaks, nauditavamaks ja kiiremaks. Olukord on kaugel sellest, mis ta oli enne haigeks jäämist.
Täna.
Lootus on jäänud…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toetajad / supporters

  • Partnerid / partners