NumbersJanuary 2, 2014

1.koht Kiili duatlonil, mis oli minu selle hooaja kalleim start. Kui ikka 34. aastaselt ei tööta mõistus täistuuridel siis on midagi ikka viltu. Tahtsin väga seda puuduvat Eesti meistritiitlit ja isegi nii väga, et lasin hooaja peaeesmärgil selle nimel kannatada. Kui mitte lõppkohal, siis ettevalmistusel kindlasti.

1 uus toetaja. Rademari ning Trekiga alustasin koostööd märtsist. Juba alugusest peale tunnetasin enda seljataguse tugevnemist väga usaldava partneri poolt. Tänud. Hea on tõdeda, et koos sammume ka hooaega 2014!

1 treener, parim treener, Jüri Käen. Temale võlgnen ma palju läbi kõikide hooaegade. Ka sellel aastal põhjustasin ma talle palju peavalu. Mitmeid kordi tuli hooaja jooksul plaane ümber teha ja lõpptulemus ei olnud kõige kehvem.

2. laps. Aprillis sündis meie perre juurde poisslaps. Märgilise tähtsusega sündmus minu elus.

18 nädalat olin ma sellel hooajal eemal oma perekonnast. See eeldab väga head abikaasat, sest tema õlule jäi kogu kodune elu. Seda ei ole mitte vähe, sest kaks last annab juba omaette koormuse.

2. koht Uus-Meremaa Ironmanil. Minu kõigi aegade väikseim kaotus võitjale. Oli hea võistlus!

2 nädalat läks aega, et Šveitsi võistlusest taastumiseks, mis on kiireim, mis ma kunagi suutnud olen. Seda mitte ainult enesetunde järgi vaid ka vereproovi analüüsides.

0 tõsisemat vigastust

2 haigust. 1 kord oma lollusest, sest ei suutnud taluda sees pukisõitu ja läksin õue külmetama. 2. kord oli juba karmim, sest suutsin viiruse üles korjata reisil 70.3 Pescara võsitlusele. Stardihommikul ei olnud mul niipalju julgust, et juhe pistikust tõmmata ning koju tagasi sõita. Võistlesin ja tõmbasin endal vaiba alt pikaks ajaks.

5. koht Ironman Switzerlandil.  Esimest korda läksin starti muu eesmärgiga kui võimalikult kõrge koht. Pidin lõpetama esi 8 hulgas, et tagada Hawaii Ironmanile kvalifitseerumine. Selle ka saavutasin, aga midagi meeldivat see endas ei kätkenud. Sellepärast on see ka kõige kripeldavam asi 2013.a. hooajast. Kui oleks tõeliselt võistelnud, kas poodium oleks võimalik olnud? Aga teadagi on oleksid pahad poisid

5 paari “Sauconi” treeningtosse (3*Hurricane, 1*Edge, 1*Mirage), 1 paar võistlustosse (Atype 5) sai kasutatud. Mõned neist on siiani lühemateks jooksudeks kõlblikud, kuid võistlustossud vahetasin välja.. Kogu see tossude hulk on aidanud mul hoida jalad korras. Kummardus Tarmo Torimile Jooksueksperdist!

7. erinevas riigis võistlesin (sh Eesti)

8* on mind valitud Eesti parimaks triatleediks,

16. hooaeg triatlonis, mis näitab kõige enam treeneri head tööd.

16. koht Hawaii Ironmani lõppkoht proffide arvestuses.

17. koht Hawaii Ironmani lõppkoht üldarvestuses. Vahe on neil suur. Tervelt 20 sekundit. Ja terve maailm, sest tegemist on kahe erineva dünaamikaga võistlusega.

45 sek jäi puudu Kirillil minule kuuluvast Eesti Ironmani tippmargist Florida Ironmanil.

15500km rattasadulas

750km ujumist

2600km jooksu

1080h treenguid hooaja jooksul. Seda on u 60h vähem kui eelmisel hooajal ning ilmselgelt jäid harjutamise tunnid tegemata kahe viirushaiguse tõttu.

66496 miili lennukis

 

Disclaimer: järgnev jutt sisaldab toetajate tutvustust. Ilma nendeta ei saaks ma ühtegi oma plaani ellu viia.

 

2014.a. hooaega sammun üle pika aja kogu sama komplekti toetajatega, kellega sai juba koostööd tehtud eelmisel hooajal. Seega, kui teil on tunne, et te tahaks toetada seda, mida ma teen siis:

1. Kasvatage oma poegadest sirged ja tugevad poisid, kes Eestit on nõus kaitsma!

2.Ostke Trek rattad jt spordikaubad Rademarist,

3. Jooksujalanõud valige Jooksueksperdist Tarmo Torimi abiga. Kui minu valik Sauconist ei sobi siis on valikus ka teised firmad.

4. Jooge Greenfieldi teed.

5.  Vajadusel tellige firma majandustarkvara BCS Iterast,

6. Elektroonika soetage Euronicsist.

7. Tervise edendamiseks külastage Sparta jõusaali või Tabasalu spordikompleksi,

8. Sporditoitudest eelistage SIS tooteid.

9. Toidulisanditest valige GNLD kõrgetasemelised tooted,

10. Koolitusi, koosolemisi või privaatselt ja suurepäraseid õhtusööke korraldage Food Studios

11. Lõuna-Eesti majandust elavdades või lihtsalt ehitades tasub appi võtta Indrek Klampe ja Selista Ehitus

12. Kvaliteetse vabaaja, matka, triatloni vms riiet otsides saate vaadata endale sobivad www.skinfit.eu lehelt.

13. Kalipsod võib otse soetada Tri11 veebipoest www.lemonsports.de

14. Kui varustuse soetamisel muutub aktuaalseks spordiprillide soetamine siis valik võiks langeda Oakley peale.

15.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toetajad / supporters

  • Partnerid / partners